Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ocena działalności naukowej za rok 2021

Termin wysłania ankiet to 30 kwietnia 2022. W związku z sytuacją epidemiologiczną ankiety nie będą zbierane w wersji papierowej.

Prosimy o wypełnianie formularza w Wordzie, zapisanie kopii (lub wydruk do pdf), a następnie przesłanie przez formularz znajdujący się na stronie  (wymagane zalogowanie do usługi Microsoft Office 365 przy użyciu służbowego adresu email).

Instrukcja

1. Wypełniamy arkusz samooceny (ankietę) w programie Word. Po wypełnieniu zapisujemy plik pod nazwą NAZWISKO_IMIĘ_2021 i wybieramy typ pliku pdf.

2. Przygotowujemy pliki PDF: z ankietą oraz listą publikacji z RUJ (patrz poniżej). Dobrze jest wypisać (lub móc podejrzeć) liczbę punktów uzyskaną z części A i części B ankiety, ponieważ trzeba będzie te liczby wpisać w formularzu.

Możemy też załączyć plik z informacjami do części B arkusza (informacje o recenzjach itp.), również w formacie pdf.

3. Wchodzimy na stronę formularza podsumowującego (logujemy się służbowym adresem e-mail), wypełniamy formularz i wysyłamy dane.

Jeśli konieczne będzie ponowne wysłanie arkusza samooceny (z powodu błędów, uzupełnienia danych itp.), przygotowujemy prawidłowe pliki pdf i ponownie wypełniamy formularz podsumowujący. Prosimy pliki pdf nazwać wtedy wg schematu NAZWISKO_IMIĘ_2021_Korekta.pdf

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres pawel.maliszewski@uj.edu.pl

Repozytorium UJ

Instrukcje wprowadzania publikacji oraz sporządzania ich wydruku, a także informacje kontaktowe znajdują się na stronie Biblioteki Wydziału Filologicznego.

Pliki do pobrania
docx
Arkusz samooceny działalności naukowej za rok 2021 (do wypełnienia)