Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Grant na projekt mgr Ilony Kędzi w ramach konkursu "Preludium"

23.11.2020
Z radością informujemy, że mgr Ilona Kędzia, doktorantka w Zakładzie Języków i Kultur Indii i Azji Płd. Instytutu Orientalistyki, otrzymała grant na projekt finansowany w ramach konkursu "Preludium" Narodowego Centrum Nauki.
więcej o Grant na projekt mgr Ilony Kędzi w ramach konkursu "Preludium"
Zmiany w strukturze Wydziału Filologicznego

Zmiany w strukturze Wydziału Filologicznego

03.11.2020
Zarządzeniem nr 120 dnia 27 października 2020 roku Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego zatwierdził zmiany w strukturze Wydziału uchwalone wcześniej przez Radę Wydziału.
więcej o Zmiany w strukturze Wydziału Filologicznego

Apel Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego do Władz RP w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 22 października 2020 r.

26.10.2020
więcej o Apel Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego do Władz RP w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 22 października 2020 r.
Odeszła od nas dr hab. Monika Surma-Gawłowska

Odeszła od nas dr hab. Monika Surma-Gawłowska

19.10.2020
Z wielkim żalem i smutkiem przychodzi nam przekazać wiadomość, że odeszła od nas pani doktor habilitowana Monika Surma-Gawłowska, wicedyrektor Instytutu Filologii Romańskiej w ostatniej kadencji, italianistka, wybitna badaczka dramatu i teatru włoskiego, a w szczególności komedii dell’arte. Życzliwa Koleżanka, pełna pasji badaczka literatury, ogromnie ceniona i lubiana przez studentów.
więcej o Odeszła od nas dr hab. Monika Surma-Gawłowska
Pogrzeb dr hab. Moniki Surmy-Gawłowskiej

Pogrzeb dr hab. Moniki Surmy-Gawłowskiej

19.10.2020
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie w czwartek 12 listopada br. o godz. 11.40 w kaplicy na Cmentarzu Rakowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
więcej o Pogrzeb dr hab. Moniki Surmy-Gawłowskiej