Konkurs na projekt w Goethe Institut Kraków

06.12.2011
W ramach obchodów jubileuszu 20-lecia swojej obecności w Krakowie Goethe-Institut serdecznie zaprasza Młodych, Kreatywnych i Aktywnych - osoby w wieku od 20 do 25 lat, pełne zapału i pasji, dysponujące czasem - do udziału w projekcie Goethe-Guerilla!
więcej o Konkurs na projekt w Goethe Institut Kraków

Portal dla Studentów ACADEMIO

03.12.2011
Uhonorowany patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Portal Academio.pl ma przyjemność przedstawić ofertę korzystania z aplikacji umożliwiającej promocję uczelni wyższych w całej Polsce oraz zarządzanie wiedzą i dorobkiem kół naukowych w Internecie.
więcej o Portal dla Studentów ACADEMIO

HERA JRP - finansowanie badań międzynarodowych

28.11.2011
W październiku 2011 r. ogłoszono wstępne wytyczne do drugiej edycji konkursu, zatytułowanego „Spotkania kulturowe" (Cultural encounters), do którego nabór wniosków rozpocznie się w lutym 2012.
więcej o HERA JRP - finansowanie badań międzynarodowych

KONFERENCJA Meaning, Context & Cognition Łodź 2012

24.11.2011
to continue the discussions started at MCC 2011, the first international conference in Poland subsuming cognitive approaches to pragmatics, which gathered over 160 researchers from 5 continents and 51 countries.
więcej o KONFERENCJA Meaning, Context & Cognition Łodź 2012

UJ szkoli tłumaczy dla UE

24.11.2011
Studia magisterskie uzupełniające prowadzone przez Katedrę UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową przy Wydziale Filologicznym UJ zostały włączone do projektu European Master's in Translation, organizowanego przez Komisję Europejską.
więcej o UJ szkoli tłumaczy dla UE