Zajęcia w Collegium Paderevianum

22.11.2011
Budynek Collegium Paderevianum zostaje dopuszczony do normalnej eksploatacji począwszy od piątku (25 listopada).
Kolegium dziekańskie dziękuje wszystkim Pracownikom, Studentkom i Studentom Wydziału Filologicznego za okazaną rozwagę oraz zrozumienie dla utrudnień, a także wszystkim, którzy przyczynili się do szybkiej reorganizacji procesu dydaktycznego.
więcej o Zajęcia w Collegium Paderevianum

08.11.2011
5 listopada 2011 w Auli Collegium Novum odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego studiów podyplomowych Tożsamość społeczno-kulturowa narodów Bliskiego i Środkowego Wschodu.
więcej o Inauguracja studiów podyplomowych dla funkcjonariuszy Straży Granicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim

Konferencja ‘Positioning Interdisciplinarity' Nancy

15.10.2011
The conference will provide a forum to reflect on the position that interdisciplinary theories and methods occupy in academic institutions today and discuss the analytical tools that scholars use to position themselves between disciplines.
więcej o Konferencja ‘Positioning Interdisciplinarity' Nancy

Święto Edukacji Narodowej

14.10.2011
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej na uroczystym posiedzeniu Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego zostaną odznaczeni między innymi pracownicy Wydziału Filologicznego.
więcej o Święto Edukacji Narodowej

Nowa witryna Wydziału Filologicznego

14.10.2011
wraz z rozpoczęciem roku Akademickiego 2011/2012 uruchamiamy i oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowa witryna Wydziału Filologicznego