Konkurs na projekt w Goethe Institut Kraków

Goethe-Guerilla

W ramach obchodów jubileuszu 20-lecia swojej obecności w Krakowie Goethe-Institut serdecznie zaprasza Młodych, Kreatywnych i Aktywnych - osoby w wieku od 20 do 25 lat, pełne zapału i pasji, dysponujące czasem - do udziału w projekcie Goethe-Guerilla!

Masz pomysł na projekt z obszaru muzyki? filmu? sztuk wizualnych czy performatywnych? literatury i języków? a może nauk społecznych? Twój pomysł związany jest lub wynika z kultury niemieckiej?

Możesz stać się częścią Goethe-Guerilla, jeżeli:

• masz między 20 a 25 lat,

• mieszkasz w Krakowie lub okolicy,

• jesteś osobą kreatywną,

• język niemiecki nie jest Ci całkiem obcy,

• chcesz z nami zrealizować swój pomysł,

• chcesz zdobyć nowe doświadczenia,

• masz czas, aby zaangażować się w realizację projektów oraz działania Goethe-Guerilla w okresie od stycznia do grudnia 2012.

Goethe-Guerilla zaowocuje serią projektów kulturalnych, które w 2012 roku wzbogacą program obchodów jubileuszu 20-lecia obecności Goethe-Institut w Krakowie.

więcej: http://www.goethe.de/ins/pl/lp/kul/dup/unt/gue/pl8459547.htm

Data opublikowania: 06.12.2011