Praktyki studenckie "Global Intern 2012"

06.01.2012
Trzymiesięczne praktyki studenckie w trzech wybranych miastach na świecie czekają na zwycięzcę międzynarodowego konkursu "Global Intern 2012".
więcej o Praktyki studenckie "Global Intern 2012"

Plebiscyt na Słowo Roku 2011

31.12.2011
Instytut Języka Polskiego Uniwersytetu Warszawskiego (IJP UW) wybiera najważniejsze "słowo 2011 roku".
więcej o Plebiscyt na Słowo Roku 2011

Studencka samorządność społecznościowa

19.12.2011
Wydziałowa Rada Samorządu Studentów przy Wydziale Filologicznym UJ zaprasza do "polubienia" swojego profilu w serwisie społecznościowym Facebook.
więcej o Studencka samorządność społecznościowa

XVII Edycja Konkursu prac magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego

10.12.2011
Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita ogłasza konkurs prac magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego. Przedmiotem konkursu są prace z obszaru humanistyki i nauk społecznych od XIX w. do współczesności.
więcej o XVII Edycja Konkursu prac magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego

Konkurs na projekt w Goethe Institut Kraków

06.12.2011
W ramach obchodów jubileuszu 20-lecia swojej obecności w Krakowie Goethe-Institut serdecznie zaprasza Młodych, Kreatywnych i Aktywnych - osoby w wieku od 20 do 25 lat, pełne zapału i pasji, dysponujące czasem - do udziału w projekcie Goethe-Guerilla!
więcej o Konkurs na projekt w Goethe Institut Kraków