Zajęcia Ochrona własności intelektualnej dla studentów Wydziału Filologicznego

05.02.2013
Zajęcia Ochrona własności intelektualnej dla wszystkich Studentów I roku, pierwszego oraz drugiego stopnia Wydziału Filologicznego studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
więcej o Zajęcia Ochrona własności intelektualnej dla studentów Wydziału Filologicznego

Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

02.01.2013
W dniach 2 stycznia - 1 lutego 2013 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)
więcej o Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

Nagroda Poetycka im. Wisławy Szymborskiej

17.12.2012
Fundacja Wisławy Szymborskiej rozpoczęła nabór do I edycji międzynarodowego konkursu poetyckiego. Nagroda im. Wisławy Szymborskiej dla najlepszej poetyckiej książki roku wynosi 200 tysięcy złotych. Edycja obejmować będzie książki wydane w 2012 roku.
więcej o Nagroda Poetycka im. Wisławy Szymborskiej

Konkursy ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy do Rosji

25.11.2012
Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego mogą aplikować o stypendia projektów ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy w roku akad. 2013/14 w celach naukowych i edukacyjnych do 9 rosyjskich uczelni partnerskich:
więcej o Konkursy ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy do Rosji

Order Orła Białego dla prof. Normana Daviesa

15.11.2012
Podczas uroczystości z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.
więcej o Order Orła Białego dla prof. Normana Daviesa