Wykłady monograficzne prof. Normana Daviesa

12.03.2013
Instytut Orientalistyki zaprasza na wykłady monograficzne prof. Normana Daviesa. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, nie tylko Wydziału Filologicznego!
więcej o Wykłady monograficzne prof. Normana Daviesa

13. Tydzień Kina Hiszpańskiego

10.03.2013
Tydzień Kina Hiszpańskiego to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się, co słychać w hiszpańskiej kinematografii. Trzynasta edycja przeglądu, która odbędzie się w dniach 10 – 16 marca w Kinie Pod Baranami umożliwi zapoznanie się z tamtejszym kinem współczesnym we wszystkich jego odsłonach.
więcej o 13. Tydzień Kina Hiszpańskiego

Dyżur kierownika kierunku neofilologia

06.03.2013
Kierownik kierunku neofilologia, dr hab. Katarzyna Dybeł zaprasza na swoje dyżury
więcej o Dyżur kierownika kierunku neofilologia

3. edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości

02.03.2013
Do 25 marca doktoranci z Małopolski mogą zgłaszać swoje pomysły na 3. edycję konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości. Autorzy najlepszych biznesplanów otrzymają nagrody w wysokości od 10 do 20 tys. zł.
więcej o 3. edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości

08.02.2013
Książka skie­ro­wana przede wszyst­kim do bada­czy, któ­rzy chcą zro­zu­mieć, na jakiej zasa­dzie ich prace są widoczne i dostępne w bazie Google Scho­lar.
więcej o Jak dodać prace do Google Scho­lar i zwięk­szyć liczbę cyto­wań oraz indeks Hir­scha. Porad­nik dla począt­ku­ją­cych