Drzwi do raju. Kurdystan iracki z innej perspektywy

15.03.2013
Zapraszamy na wystawę fotografii Joanny Bocheńskiej "Drzwi do raju. Kurdystan iracki z innej perspektywy" dedykowaną pamięci Edwarda W. Saida
więcej o Drzwi do raju. Kurdystan iracki z innej perspektywy

Wykłady monograficzne prof. Normana Daviesa

12.03.2013
Instytut Orientalistyki zaprasza na wykłady monograficzne prof. Normana Daviesa. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, nie tylko Wydziału Filologicznego!
więcej o Wykłady monograficzne prof. Normana Daviesa

13. Tydzień Kina Hiszpańskiego

10.03.2013
Tydzień Kina Hiszpańskiego to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się, co słychać w hiszpańskiej kinematografii. Trzynasta edycja przeglądu, która odbędzie się w dniach 10 – 16 marca w Kinie Pod Baranami umożliwi zapoznanie się z tamtejszym kinem współczesnym we wszystkich jego odsłonach.
więcej o 13. Tydzień Kina Hiszpańskiego

Dyżur kierownika kierunku neofilologia

06.03.2013
Kierownik kierunku neofilologia, dr hab. Katarzyna Dybeł zaprasza na swoje dyżury
więcej o Dyżur kierownika kierunku neofilologia

3. edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości

02.03.2013
Do 25 marca doktoranci z Małopolski mogą zgłaszać swoje pomysły na 3. edycję konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości. Autorzy najlepszych biznesplanów otrzymają nagrody w wysokości od 10 do 20 tys. zł.
więcej o 3. edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości