Studia Doktoranckie

Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

Zakończyła się kolejna edycja konkursu DSC; prosimy o odbieranie decyzji w dziekanacie Wydziału.

Szkolenie: "Trening wystąpień publicznych"

Szanowni Państwo, w imieniu Komisji ds. Szkoleń Towarzystwa Doktorantów UJ uprzejmie informujemy o zbliżającym się szkoleniu z treningu wystąpień publicznych wśród Doktorantów oraz Uczestników Szkół Doktorskich. Szkolenie "Trening wystąpień publicznych" odbędzie się 26 listopada 2019 w godz.14.00–20.00 w Strefie Studenta, ul. Świętej Anny 6. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Towarzystwa Doktorantów UJ.

Procedury w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora w Dyscyplinie Językoznawstwo na UJ dotyczące Pracowników Wydziałów Filologicznego i Polonistyki oraz Słuchaczy studiów doktoranckich

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że informacje w sprawie czynności związanych z wyznaczeniem promotora, czyli opiekuna naukowego rozprawy doktorskiej w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora zostały zamieszczone na stronie Dyscypliny Językoznawstwa: https://jezykoznawstwo.nauka.uj.edu.pl/

Odwołanie dyżuru kierownika studiów

W dniach 30.10. oraz 6.11.2019 prof. Krzysztof Bielawski odwołuje dyżur z powodu wyjazdu służbowego.

WNIOSKI O STYPENDIUM REKTORA

Szanowni Państwo, wnioski o stypendium rektora na 2019/20 należy składać w sekretariacie studiów doktoranckich, al. Mickiewicza 3, p. 204-205 do 21 października 2019 r. (poniedziałek) . Istnieje możliwość dołączenia potwierdzeń, które były dostarczane do stypendium doktoranckiego lub projakościowego.

Zasady dotyczące przewodów doktorskich wszczętych i niezakończonych przed 1 października 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że zasady dotyczące przewodów doktorskich wszczętych i niezakończonych przed 1 października 2019 r. określa Komunikat nr 18 Rektora z 7.10.2019 r.

Spotkanie informacyjne dla doktorantów STUDIÓW DOKTORANCKICH

Szanowni Państwo, Towarzystwo Doktorantów UJ zaprasza wszystkich uczestników studiów doktoranckich na specjalne spotkanie informacyjne! 17 października 2019 roku o godz. 18.00 do Sali Wystawowej A Auditorium Maximum.

jcj-kursy

Szanowni Państwo, Jagiellońskie Centrum Językowe serdecznie zaprasza na kursy tematyczne. Kursy są przeznaczone dla: studentów z wolnymi żetonami (brakujące żetony można dokupić w sekretariacie JCJ), studentów studiów II i III stopnia w ramach obowiązującego lektoratu (60 godzin), słuchaczy komercyjnych
Languages and Civilisations. Oriental Studies in Cracow 1919‒2019

W roku 2019 Instytut Orientalistyki UJ obchodzi stulecie swego istnienia. Dla uczczenia tej rocznicy odbędzie się międzynarodowa konferencja, w której weźmie udział kilkudziesięciu orientalistów z całego świata.

Podstawy dydaktyki akademickiej - zajęcia doskonalące umiejętności dydaktyczne

Uprzejmie informujemy, że w semestrze zimowym uruchomione zostaną zajęcia z modułu doskonalenia umiejętności dydaktycznych, prowadzone przez dr hab. Anna Sajdak-Burską, prof. UJ. Kurs "Podstawy dydaktyki akademickiej", 30 godz. Rejestracja przez USOSweb: WF-DOK-DYD-19/20Z od 09:00 08.10.2019 do 23:00 14.10.2019 r.