Studia Doktoranckie

Shades of Hope in 20th- and 21st- Century Literature

Instytut Filologii Angielskiej UJ zaprasza na konferencję studencko-doktorancką "Shades of Hope in 20th- and 21st-Century Literature", drugą z cyklu NEWstories, która odbędzie 7 marca 2020 w Collegium Paderevianum B.
CTER Assessment Literacy Workshop 2020

The Consortium for Translation Education Research (CTER) in association with the University of Westminster in London, England and the Jagiellonian University in Kraków, Poland are pleased to announce a jointly organised workshop on assessment literacy for translator trainers.
Polsko-wschodniosłowiańskie kontakty językowe, literackie, kulturowe

Ogólnopolskie Seminarium Młodych Językoznawców Językoznawstwo XXI wieku – tradycja i nowoczesność Pobierowo 9-10 maja 2020 roku

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Młodych Językoznawców na temat: Językoznawstwo XXI wieku – tradycja i nowoczesność, które odbędzie się w dniach 9-10 maja 2020 roku w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym US w Pobierowie. Seminarium jest organizowane przez młodych adeptów nauki – doktorantów Instytutu Językoznawstwa Uniwersytetu Szczecińskiego, a patronat nad nim objęła dyrektor Instytutu Językoznawstwa US, dr hab. Adrianna Seniów, prof. US. Ufamy, że szeroka formuła spotkania pozwoli uczestniczyć w nim doktorantom, którzy podejmują badania nad różnymi problemami lingwistyki i rozpatrują je z perspektywy zarówno tradycyjnych metod i narzędzi badawczych, jak i posiłkują się nowymi, pionierskimi metodologiami.

Komunikaty Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych

Dokonania Naukowe Doktorantów

VIII Edycja Konferencji Młodych Naukowców

Linguistics Prague 2020

We invite graduate students and postdoctoral researchers to the fourth international edition of the conference Linguistics Prague (formerly Lingvistika Praha).

Język, kultura, komunikacja – dialogi i monologi

Międzywydziałowe Koło Językoznawstwa Synchronicznego UW zaprasza na konferencję studencko-doktorancką, która odbędzie się na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego

Informacja w sprawie stypendiów rektora

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że wypłata stypendiów rektora ulegnie opóźnieniu z powodu błędnie wygenerowanych w systemie decyzji stypendialnych, które muszą zostać anulowane. Omyłkowo wprowadziłam kwotę 900 zł, podczas gdy stypendium wynosi 800 zł. Przepraszam Państwa za niedogodności - stosowne korekty zostaną dokonane w najszybszym możliwym terminie. Magdalena Rogóż-Kotowska

Sekretariat

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13.12.2019 r. sekretariat studiów doktoranckich jest nieczynny.