Studia Doktoranckie

Dokonania Naukowe Doktorantów

VIII Edycja Konferencji Młodych Naukowców

Linguistics Prague 2020

We invite graduate students and postdoctoral researchers to the fourth international edition of the conference Linguistics Prague (formerly Lingvistika Praha).

Język, kultura, komunikacja – dialogi i monologi

Międzywydziałowe Koło Językoznawstwa Synchronicznego UW zaprasza na konferencję studencko-doktorancką, która odbędzie się na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego

Informacja w sprawie stypendiów rektora

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że wypłata stypendiów rektora ulegnie opóźnieniu z powodu błędnie wygenerowanych w systemie decyzji stypendialnych, które muszą zostać anulowane. Omyłkowo wprowadziłam kwotę 900 zł, podczas gdy stypendium wynosi 800 zł. Przepraszam Państwa za niedogodności - stosowne korekty zostaną dokonane w najszybszym możliwym terminie. Magdalena Rogóż-Kotowska

Sekretariat

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13.12.2019 r. sekretariat studiów doktoranckich jest nieczynny.

Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

Zakończyła się kolejna edycja konkursu DSC; prosimy o odbieranie decyzji w dziekanacie Wydziału.

Szkolenie: "Trening wystąpień publicznych"

Szanowni Państwo, w imieniu Komisji ds. Szkoleń Towarzystwa Doktorantów UJ uprzejmie informujemy o zbliżającym się szkoleniu z treningu wystąpień publicznych wśród Doktorantów oraz Uczestników Szkół Doktorskich. Szkolenie "Trening wystąpień publicznych" odbędzie się 26 listopada 2019 w godz.14.00–20.00 w Strefie Studenta, ul. Świętej Anny 6. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Towarzystwa Doktorantów UJ.

Procedury w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora w Dyscyplinie Językoznawstwo na UJ dotyczące Pracowników Wydziałów Filologicznego i Polonistyki oraz Słuchaczy studiów doktoranckich

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że informacje w sprawie czynności związanych z wyznaczeniem promotora, czyli opiekuna naukowego rozprawy doktorskiej w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora zostały zamieszczone na stronie Dyscypliny Językoznawstwa: https://jezykoznawstwo.nauka.uj.edu.pl/

Odwołanie dyżuru kierownika studiów

W dniach 30.10. oraz 6.11.2019 prof. Krzysztof Bielawski odwołuje dyżur z powodu wyjazdu służbowego.

WNIOSKI O STYPENDIUM REKTORA

Szanowni Państwo, wnioski o stypendium rektora na 2019/20 należy składać w sekretariacie studiów doktoranckich, al. Mickiewicza 3, p. 204-205 do 21 października 2019 r. (poniedziałek) . Istnieje możliwość dołączenia potwierdzeń, które były dostarczane do stypendium doktoranckiego lub projakościowego.