Studia Doktoranckie

Wolne miejsca na kursy w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ

Uprzejmie informujemy o wolnych miejscach na kursach w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ.

WNOIOSKI STYPENDIALNE - PROCEDURY

Szanowni Państwo, przypominamy, że zgodnie z par. 3 ust. 1 zarządzeń Rektora UJ nr 43 i 44 z 27 czerwca 2018 r. : „Doktorant ubiegający się o przyznanie stypendium doktoranckiego (zwiększenie) na drugim i kolejnych latach studiów doktoranckich jest zobowiązany złożyć do 20 września u kierownika studiów doktoranckich, skierowany do Rektora UJ, wniosek o jego przyznanie w formie papierowej, po uprzednim wypełnieniu wniosku w wersji elektronicznej w USOSweb na stronie www.usosweb.uj.edu.pl, wydrukowaniu i podpisaniu. Doktorant, który złożył wniosek o przyznanie stypendium doktoranckiego do 20 września, może do 30 września uzupełnić wniosek w USOSweb, a następnie złożyć go ponownie wraz z dokumentacją potwierdzającą osiągnięcia obejmujące okres od momentu złożenia wniosku do 30 września.”

Classics Colloquium 25-27 November

Metabolé: Crisis and Transformation in Antiquity, 25 -27 November 2021, Complutense University of Madrid

stypendia-doktoranck-1

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wnioski dla uczestników studiów doktoranckich o stypendium doktoranckie i z dotacji projakościowej są już dostępne w systemie USOSweb.

Przerwa wakacyjna - sekretariat

W okresie urlopowym w dniach 02.08. - 31.08.2021 sekretariat jest nieczynny

Przestrzenie Przekładu 6

Instytut Językoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Komisja Przekładoznawcza przy Międzynarodowym Komitecie Slawistów mają zaszczyt zaprosić filologów różnych specjalności (rusycystów, slawistów, anglistów, germanistów, romanistów i in.), tłumaczy, a także wszystkie inne zainteresowane osoby do udziału w cyklicznej konferencji PRZESTRZENIE PRZEKŁADU 6.

Dissonant Heritage: Concepts, Critiques, Cases

Zaproszenie na warsztaty współorganizowane przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet w Bolonii (16-20 listopada 2021).

Rozliczenie roku - sprawozdanie doktoranta 2020/21

Szanowni Państwo, wzorem ubiegłego roku, prosimy o składnie sprawozdań doktoranckich za 2020/21 drogą elektroniczną poprzez aplikację Forms. Sprawozdania można przesyłać do 30.09.2021 roku bez konieczności składania wniosku o przedłużenie terminu po 30.06.2021.

Kolokwia Humanistyczne

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na spotkanie w ramach serii Kolokwia Humanistyczne, podczas którego wystąpi prof. Monika Kostera. Tytuł wystąpienia: Badania etnograficzne organizacji. Kolokwium Humanistyczne odbędzie się 10.06 o godz. 15:00.

Kolokwium Humanistyczne

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na spotkanie w ramach serii Kolokwia Humanistyczne, podczas którego wystąpi prof. dr hab. Evdoxia Papoutsi-Władyka. Tytuł wystąpienia: Interdyscyplinarne i międzynarodowe badania archeologiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pafos na Cyprze - wybrane aspekty Kolokwium Humanistyczne odbędzie się 27.05 o godz. 15:00.