Studia Doktoranckie

Kolokwia Humanistyczne

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na spotkanie w ramach serii Kolokwia Humanistyczne, podczas którego wystąpi prof. Monika Kostera. Tytuł wystąpienia: Badania etnograficzne organizacji. Kolokwium Humanistyczne odbędzie się 10.06 o godz. 15:00.

Kolokwium Humanistyczne

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na spotkanie w ramach serii Kolokwia Humanistyczne, podczas którego wystąpi prof. dr hab. Evdoxia Papoutsi-Władyka. Tytuł wystąpienia: Interdyscyplinarne i międzynarodowe badania archeologiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pafos na Cyprze - wybrane aspekty Kolokwium Humanistyczne odbędzie się 27.05 o godz. 15:00.

Work&Science Forum - targi pracy dla doktorantów

W dniach 27-29 maja Krajowa Reprezentacja Doktorantów organizuje Work&Science Forum - targi pracy dla doktorantów. W czasie targów odbędą się warsztaty umiejętności miękkich, rozmowy na temat współpracy nauki z biznesem, wykłady w stylu TED i spotkania z pracodawcami. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie Targów: https://wsforum.pl

Wydziałowy konkurs na finansowanie zadań służących rozwojowi uczestników studiów doktoranckich

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu kolejnej edycji konkursu na środki dla doktorantów. Nabór wniosków do 14 czerwca 2021 r. https://filg.uj.edu.pl/nauka/srodki-dla-doktorantow

Kolokwium Humanistyczne: "Retradycjonalizacja hinduizmu we współczesnych świątyniach indyjskich na przykładzie New Vishvanath Temple w Waranasi"

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na spotkanie w ramach serii Kolokwia Humanistyczne, podczas którego wystąpi prof. dr hab. Marta Kudelska. Tytuł wystąpienia: Retradycjonalizacja hinduizmu we współczesnych świątyniach indyjskich na przykładzie New Vishvanath Temple w Waranasi Kolokwium Humanistyczne odbędzie się 13.05 o godz. 15:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Szkoły: Abstrakty i Podcasty - Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych - Uniwersytet Jagielloński (uj.edu.pl)

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na spotkanie w ramach serii Kolokwia Humanistyczne: Badania nad procesem twórczym (i ich miejsce w polu współczesnej humanistyki)

Tytuł wystąpienia: Badania nad procesem twórczym (i ich miejsce w polu współczesnej humanistyki) Kolokwium Humanistyczne odbędzie się 22.04 o godz. 15:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Szkoły: https://human.phd.uj.edu.pl/kolokwia-humanistyczne/abstrakty/-/journal_content/56_INSTANCE_IIhV0uuCoCBd/142297268/147751989

Przewody doktorskie - informacje prawne

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z informacjami precyzującymi kwestie terminów i procedur związanych z przewodami doktorskimi.

Kolokwia Humanistyczne SDNH

Szanowni Państwo, Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na kolejny wykład z serii Kolokwia Humanistyczne SDNH. Data: Czwartek, 25 lutego 2021, godz. 15.00 Miejsce: Platforma MS Teams. Kod dostępu: m9qc923 Gość: dr hab. Piotr Marecki, Prof. UJ Tytuł: Praktyka i eksperyment. Laboratoryjny model humanistyki

Studencko-doktorancka konferencja naukowa „Dialogi i monologi”

Koło Naukowe Retoryki „Gadu-gadu” oraz Międzywydziałowe Koło Językoznawstwa Synchronicznego mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w studencko-doktoranckiej konferencji naukowej „Dialogi i monologi”, która odbędzie się w dniach 22-23 maja 2021 roku w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.

Bezpłatne szkolenie „Girls Go IT” realizowane przez Fundację Try IT i prowadzone online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego szkolenia „Girls Go IT” realizowanego przez Fundację Try IT i prowadzonego online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Szkolenie adresowane jest do kobiet w wieku od dwudziestu do trzydziestu lat – studentek i absolwentek kierunków humanistycznych oraz społecznych. Program szkolenia umożliwia poszerzenie kompetencji z zakresu technologii informacyjnej - tematyki współcześnie bardzo aktualnej i dynamicznie się rozwijającej.