Konferencja "Say YES!" - 20 Talks to Rock Your World!

ASPIRE Poland - organizacja zrzeszająca zagranicznych pracodawców - zaprasza na konferencję studencką "Say YES!". Ostatnie wolne miejsca!
więcej o Konferencja "Say YES!" - 20 Talks to Rock Your World!

Spotkanie poprowadzi dr Aleksander Gomola, wykładowca w Katedrze UNESCO
więcej o WYKŁAD OTWARTY Jak Arabowie uratowali myśl grecką czyli rola przekładów arabskich w utrzymaniu ciągłości kultury Zachodu

WYKŁADY OTWARTE Organisation and Management of Translation Projects

dwa wykłady w języku angielskim na temat zarządzania i organizacji projektu tłumaczeniowego wygłosi Luca Moretto (Włochy)
więcej o WYKŁADY OTWARTE Organisation and Management of Translation Projects

XII Festiwal Nauki w Krakowie

Panele dyskusyjne, prezentacje, warsztaty, wycieczki, występy, spektakle i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich, którzy odwiedzą tegoroczny XII Festiwal Nauki w Krakowie.
więcej o XII Festiwal Nauki w Krakowie

WYKŁAD OTWARTY Cechy i umiejętności tłumacza

Katedra UNESCO zaprasza na wykład otwarty Cechy i umiejętności tłumacza. Czy ja też mogę zostać tłumaczem?
więcej o WYKŁAD OTWARTY Cechy i umiejętności tłumacza