Wydarzenia

Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na wykład otwarty „Tłumaczenia pisemne w Komisji Europejskiej. Narzędzia, organizacja pracy, formy współpracy"
więcej o WYKŁAD OTWARTY „Tłumaczenia pisemne w Komisji Europejskiej. Narzędzia, organizacja pracy, formy współpracy"

Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na wykład otwarty „Warsztat informacyjny tłumacza konferencyjnego w Trybunale Sprawiedliwości UE w Luksemburgu"
więcej o Wykład otwarty „Warsztat informacyjny tłumacza konferencyjnego w Trybunale Sprawiedliwości UE w Luksemburgu"

Wykład otwarty „Jeżycjada w Japonii"

Wykład otwarty „Jeżycjada w Japonii" - spotkanie z Kazuko Tamura (tłumaczką m.in. powieści Małgorzaty Musierowicz)
więcej o Wykład otwarty „Jeżycjada w Japonii"

Tłumaczenie audiowizualne – audiodeskrypcja w kinie i w telewizji

Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na kurs „Tłumaczenie audiowizualne – audiodeskrypcja w kinie i w telewizji"
więcej o Tłumaczenie audiowizualne – audiodeskrypcja w kinie i w telewizji

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2012/13 Instytutu Orientalistyki UJ

Uroczystość odbędzie się w auli Collegium Novum. Weźmie w niej udział m.in. rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prof. Norman Davies, który wygłosi wykład inauguracyjny "The Oriental World through non-oriental eyes"
więcej o Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2012/13 Instytutu Orientalistyki UJ