WYKŁAD OTWARTY Pierwsze kroki, czyli jak zacząć (tłumaczyć)

Spotkanie prowadzi dr Klementyna Suchanow
więcej o WYKŁAD OTWARTY Pierwsze kroki, czyli jak zacząć (tłumaczyć)

Z okazji jubileuszu pracy naukowej Pani Prof. dr hab. Reginy Bochenek-Franczakowej w dniach 21-22 września 2012 odbędzie się konferencja naukowa „L'auteur, le personnage, le lecteur dans des lettres romanes".
więcej o Konferencja naukowa „L'auteur, le personnage, le lecteur dans des lettres romanes"

Wykład wygłosi Dr Anna Kuźnik, tłumacz przysięgły języka francuskiego i hiszpańskiego
więcej o WYKŁAD OTWARTY Multitasking total. Praca w firmach translatorskich w Barcelonie – oczekiwania i fakty

dzien-otwarty-uniwersytetu-jagiellonskiego

więcej o dzien-otwarty-uniwersytetu-jagiellonskiego

"Berlinka" - niezwykła historia Europy w Krakowie

Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończyli badania nad rękopisami romańskimi należącymi do zbiorów krakowskiej „Berlinki". Ich wynikami zainteresowane jest środowisko międzynarodowe.
więcej o "Berlinka" - niezwykła historia Europy w Krakowie