Komunikaty

W związku z wprowadzeniem w dniu 16.10.2020 r. nowych narzędzi do walki z koronawirusem przez Rząd RP i umieszczeniem Krakowa w strefie czerwonej Wydział Filologiczny zawiesza wszystkie zajęcia stacjonarne i przechodzi na nauczanie zdalne od 17.10.2020 r. do odwołania.
więcej o Wytyczne dotyczące organizacji kształcenia na Wydziale Filologicznym UJ w semestrze zimowym 2020/2021

więcej o Wytyczne Dziekana Wydziału Filologicznego w sprawie sesji poprawkowej w roku akademickim 2019/2020

Konkurs dla uczestników studiów doktoranckich

W dniach 14 września-23 października 2020 odbędzie się edycja konkursu dla uczestników studiów doktoranckich. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)
więcej o Konkurs dla uczestników studiów doktoranckich
Minigranty badawcze w DigiWorld 2020

POB DigiWorld ogłasza konkurs Minigranty badawcze w DigiWorld 2020/1 na projekty badawcze lub służące wytworzeniu narzędzi do celów badawczych we wszystkich czterech objętych przezeń domenach badawczych.
więcej o Minigranty badawcze w DigiWorld 2020
TALENTY 2020 Ogólnopolska Konferencja Naukowa dla młodych uczonych

Trwają już zapisy na kolejną edycję konferencji Talenty, organizowaną co roku regularnie we Wrocławiu w ostatnim tygodniu listopada. W tym roku podobnie jak w poprzednim korzystamy ze wsparcia organizacyjnego Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zasady zgłaszania i publikacji pozostają bez zmian. Nadal promujemy badania i refleksje interdyscyplinarne, z pogranicza edukacji/ pedagogiki i innych obszarów nauki: psychologii, filozofii, kulturoznawstwa, sztuki. Pełna informacja oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie konferencji.
więcej o TALENTY 2020 Ogólnopolska Konferencja Naukowa dla młodych uczonych