Wyniki konkursu na stanowiska stypendysty

Kierownik projektu badawczego "Izomorfizm w elipsie: wyzwania opuszczania przyimków", realizowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki, ogłasza wyniki konkursu na stanowiska stypendysty na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Listy rankingowe znajdują się poniżej.
więcej o Wyniki konkursu na stanowiska stypendysty
Konkursy na stanowiska stypendysty w projekcie badawczym

Kierownik projektu badawczego pt. Izomorfizm w elipsie: wyzwania opuszczania przyimków, realizowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki, ogłasza dwa konkursy na stanowiska stypendysty na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (z możliwością pracy zdalnej).
więcej o Konkursy na stanowiska stypendysty w projekcie badawczym
Zmiana terminu dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Informujemy, że dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ w dniu 17 lipca br. został przeniesiony na środę, 19 lipca w godz. 9:00-10:00.
więcej o Zmiana terminu dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju
Szkoła zimowa CHSH dla doktorantów

W imieniu projektu flagowego Critical Heritage Studies Hub mam przyjemność przekazać Państwu zaproszenie na szkołę zimową dla doktorantów pod tytułem "Heritage of Conflict / Heritage in Conflict", która odbędzie się na UJ w dniach od 27.11.2023 do 1.12.2023. Termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2023.
więcej o Szkoła zimowa CHSH dla doktorantów
Zmiana terminu dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Informujemy, że wyjątkowo dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ odbędzie się w środę, 21 czerwca br. Dyżur w czwartek, 22 czerwca br. został odwołany.
więcej o Zmiana terminu dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju