Komunikat dot. godzin dziekańskich 22 marca

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 marca br., w związku z licznymi wydarzeniami organizowanymi w ramach Dnia Otwartego UJ, na Wydziale Filologicznym będą obowiązywały godziny dziekańskie. Budynki dydaktyczne kompleksu Collegium Paderevianum zostaną w tym dniu udostępnione zespołom osób odpowiedzialnych za organizację Dnia Otwartego oraz odwiedzającym Wydział licealistom.

W uzasadnionych przypadkach, w porozumieniu ze studentami, prowadzący mogą zdecydować o przeprowadzeniu w tym dniu zajęć zdalnych zgodnie z harmonogramem.

Zajęcia w formie kształcenia zdalnego

Zaproszenie na wykład w Instytucie Językoznawstwa, Przekładoznawstwa i Hungarystyki

Nowy wykaz czasopism naukowych

<?xml version='1.0' encoding='UTF-8'?><root available-locales="pl_PL" default-locale="pl_PL"><Title language-id="pl_PL">Komunikat dot. godzin dziekańskich 22 marca</Title></root>