Zmiana godzin dyżuru Prodziekan ds. dydaktyki

Informujemy, że dyżur dr hab. Anny Klimkiewicz, prof. UJ w poniedziałek, 5 VI br. odbędzie się wyjątkowo w godz. 10:00-11:00.
więcej o Zmiana godzin dyżuru Prodziekan ds. dydaktyki
Od 4 do 7 maja br. zajęcia w formie kształcenia zdalnego

Zgodnie z zarządzeniem nr 50 Rektora UJ zajęcia w dniach od 4 do 5 maja 2023 r. odbywać się będą w formie kształcenia zdalnego. Na podstawie tego samego zarządzenia również w dniach od 6 do 7 maja br. zajęcia odbywać się będą w formie zdalnej.
więcej o Od 4 do 7 maja br. zajęcia w formie kształcenia zdalnego
Zajęcia fakultatywne w IFA

Instytut Filologii Angielskiej zaprasza wszystkich studentów na zajęcia fakultatywne.
więcej o Zajęcia fakultatywne w IFA
Zajęcia fakultatywne w IFG

Instytut Filologii Germańskiej UJ zaprasza w semestrze letnim studentów wszystkich kierunków na zajęcia fakultatywne w języku niemieckim.
więcej o Zajęcia fakultatywne w IFG
IFG zaprasza na kursy

IFG UJ zaprasza doktorantów, studentów na kursy, które w ramach projektu ZintegrUJ będą prowadzić prof. Irmtraud Behr (Université Sorbonne-Nouvelle) oraz prof. Frank Liedtke (Universtät Leipzig).
więcej o IFG zaprasza na kursy