Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty

Dyżur Dziekana przeniesiony

Uprzejmie informujemy, że dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w piątek, 19.03.2021 r. w godz. 12:00 - 13:00. Termin czwartkowy zostaje odwołany.
więcej o Dyżur Dziekana przeniesiony

Dyżury Dziekana w dniach 25 i 27 maja odwołane

Uprzejmie informujemy, że z powodu wyjazdu służbowego Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, dyżury w dniach 25 i 27 maja br. zostają odwołane.
więcej o Dyżury Dziekana w dniach 25 i 27 maja odwołane

Konkursy na stanowiska adiunktów w Instytucie Orientalistyki

Projekt badawczy "Aktywizm i jego kulturowe i moralne podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze", finansowany z Funduszy Norweskich przez NCN w ramach programu Grieg.
więcej o Konkursy na stanowiska adiunktów w Instytucie Orientalistyki

Konkurs na stanowisko stypendysty

Konkurs w ramach realizacji projektu "Aktywizm i jego moralne i kulturowe podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze (ALCITfem)" pod kierownictwem dr hab. Joanny Bocheńskiej. Projekt finansowany ze środków NCN Fundusze Norweskie.
więcej o Konkurs na stanowisko stypendysty

Dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego przeniesiony

Uprzejmie informujemy, że dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w środę, 3.02.2021 r. w godz. 10:30 - 12:00. Termin czwartkowy zostaje odwołany.
więcej o Dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego przeniesiony