Środki dla młodych naukowców - I edycja konkursu

06.10.2011
Dziekan Wydziału Filologicznego ogłasza kolejny konkurs o środki na finansowanie zadań służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich Wydziału Filologicznego. Termin przyjmowania wniosków w sekretariacie Dziekanatu upływa 10 IV 2012. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
więcej o Środki dla młodych naukowców - I edycja konkursu

International conference Legitimation of Literature in Totalitarian Regimes

05.04.2011
Cultural discourses and forms of legitimation in the 20th century European literature solicits submissions for the international conference "Legitimation of Literature in Totalitarian Regimes" hosted by the Department of Romanian and Comparative Literature, Transilvania University of Brasov, Romania.
więcej o International conference Legitimation of Literature in Totalitarian Regimes

Forum Studentów Prawa Europy- Środkowo Wschodniej

05.04.2011
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa to organizacja zrzeszająca studentów i absolwentów prawa i administracji uczelni wyższych. Jest to niepolityczne, niezarobkowe i niezależne stowarzyszenie edukacyjne, działające na rzecz ogółu społeczności