Studia Doktoranckie

MOST - Program Mobilności Studentów i Doktorantów

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami o programie MOST

Warsztat pracy naukowej I - podział na grupy

Podział na grupy w czasie zajęć w pracowni komputerowej

Sekretariat studiów doktoranckich nieczynny w dniu 3.10.2014

Z powodu prac wewnętrznych w dniu 3.10.2014 (piątek), sekretariat studiów doktoranckich będzie nieczynny dla PT Doktorantów.

Harmonogramy zajęć w semestrze zimowym 2014/15

Zostały opublikowane harmonogramy zajęć w semestrze zimowym 2014/15

Konsultacje z prof. Janem Balbierzem

Konsultacje z prof. Janem Balbierzem: piątek, 12 września, godz. 12.30-13.30, Zakład Filologii Szwedzkiej.

Dodatkowe dyżury sekretariatu w okresie wakacyjnym

W okresie od 16 czerwca do 7 lipca oraz od 1 do 30 września sekretariat będzie dodatkowo czynny w poniedziałki w godzinach 15:00-18:00

Informacje o terminach i miejscu składnia indeksów i rozliczeń za rok akademicki 2013/14

Indeks wraz ze sprawozdaniem rocznym (według obowiązującego wzoru) i opinią opiekuna naukowego należy składać w sekretariacie studiów doktoranckich w godzinach przyjęć do dnia 30 czerwca 2014 r. (poniedziałek).

Program Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST"

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST"

Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

Zakończyła się kolejna edycja konkursu DSC, posiedzenie Komisji odbyło się 29 kwietnia 2014 r.

Towarzystwo Doktorantów UJ

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami o Towarzystwie Doktorantów UJ