Francuski tytuł honorowy dla prof. Marceli Świątkowskiej

25.04.2013
na mocy rozporządzenia premiera Francji z dnia 1 lutego 2013 r. profesor Marcela Świątkowska została wyróżniona Orderem Oficera Palm Akademickich, francuskim tytułem honorowym nadawanym jako wyróżnienie dla najwybitniejszych pracowników szkolnictwa uniwersyteckiego
więcej o Francuski tytuł honorowy dla prof. Marceli Świątkowskiej

Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

10.04.2013
W dniach 11 kwietnia-13 maja 2013 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)
więcej o Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

Dzień otwarty UJ - fotoreportaż

09.04.2013
więcej o Dzień otwarty UJ - fotoreportaż

Ukraiński Order Księżnej Olgi dla dr Bożeny Zinkiewicz-Tomanek

18.03.2013
15 marca 2013 roku pani dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek z Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej otrzymała z rąk Ambasadora Ukrainy w Polsce Jego Ekscelencji Markijana Malskiego oraz Generalnego Konsula Ukrainy w Krakowie pana Witalija Maksymenki Order Księżnej Olgi III klasy.
więcej o Ukraiński Order Księżnej Olgi dla dr Bożeny Zinkiewicz-Tomanek

Drzwi do raju. Kurdystan iracki z innej perspektywy

15.03.2013
Zapraszamy na wystawę fotografii Joanny Bocheńskiej "Drzwi do raju. Kurdystan iracki z innej perspektywy" dedykowaną pamięci Edwarda W. Saida