Wiadomości

08.02.2013
Książka skie­ro­wana przede wszyst­kim do bada­czy, któ­rzy chcą zro­zu­mieć, na jakiej zasa­dzie ich prace są widoczne i dostępne w bazie Google Scho­lar.
więcej o Jak dodać prace do Google Scho­lar i zwięk­szyć liczbę cyto­wań oraz indeks Hir­scha. Porad­nik dla począt­ku­ją­cych

Zajęcia Ochrona własności intelektualnej dla studentów Wydziału Filologicznego

05.02.2013
Zajęcia Ochrona własności intelektualnej dla wszystkich Studentów I roku, pierwszego oraz drugiego stopnia Wydziału Filologicznego studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
więcej o Zajęcia Ochrona własności intelektualnej dla studentów Wydziału Filologicznego

Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

02.01.2013
W dniach 2 stycznia - 1 lutego 2013 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)
więcej o Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

Nagroda Poetycka im. Wisławy Szymborskiej

17.12.2012
Fundacja Wisławy Szymborskiej rozpoczęła nabór do I edycji międzynarodowego konkursu poetyckiego. Nagroda im. Wisławy Szymborskiej dla najlepszej poetyckiej książki roku wynosi 200 tysięcy złotych. Edycja obejmować będzie książki wydane w 2012 roku.
więcej o Nagroda Poetycka im. Wisławy Szymborskiej

Konkursy ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy do Rosji

25.11.2012
Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego mogą aplikować o stypendia projektów ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy w roku akad. 2013/14 w celach naukowych i edukacyjnych do 9 rosyjskich uczelni partnerskich:
więcej o Konkursy ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy do Rosji