Wizyta Ambasador ZEA w Instytucie Orientalistyki

29.11.2021
W dniu 26 listopada 2021 r. Instytut Orientalistyki gościł Jej Ekscelencje Panią dr Eman Ahmed Al Salami, Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która złożyła oficjalną wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim i wygłosiła wykład dla studentów arabistyki.
więcej o Wizyta Ambasador ZEA w Instytucie Orientalistyki
Dr Piotr Nykiel członkiem Tureckiego Towarzystwa Historycznego

29.11.2021
więcej o Dr Piotr Nykiel członkiem Tureckiego Towarzystwa Historycznego

24.11.2021
Pomiędzy 19-28 września 2021 roku sześcioro studentów oraz dwóch pracowników akademickich Instytutu Filologii Angielskiej wzięło udział w wydarzeniu szkoleniowym pod nazwą Intensive Study Programme zorganizowanym w ramach projektu Erasmus+ Teachers of English for Future Europe (TEFE) w czeskich Budziejowicach, w Republice Czeskiej.
więcej o Studenci oraz pracownicy Instytutu Filologii Angielskiej wzięli udział w międzynarodowym szkoleniu dla nauczycieli
Apel PSK UJ w sprawie sytuacji na granicy

15.11.2021
więcej o Apel PSK UJ w sprawie sytuacji na granicy
Zmarła dr Danuta Piwowarska

15.10.2021
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 października 2021 roku zmarła dr Danuta Piwowarska, pracownik naukowy i dydaktyczny Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2005-2008 wicedyrektor Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej UJ.
więcej o Zmarła dr Danuta Piwowarska