Studia Doktoranckie

Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

W dniach 15 września-14 października 2016 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)

I rok - Warsztat pracy naukowej

Podział na grupy na zajęciach dr hab. Rafała Górskiego (Warsztat pracy naukowej, I rok).

Zmienione miejsce zapisów na studia doktoranckie Wydziału Filologicznego

Zapisy na studia doktoranckie Wydziału Filologicznego będą odbywały się w Seminarium Śląskim, przy al. Mickiewicza 3, pokój 203/204 (2 piętro)

Terminy przyjmowania dokumentów oraz zapisów na studia doktoranckie

Przyjmowanie dokumentów od kandydatów na studia doktoranckie przy Wydziale Filologicznym UJ, jak również wpisy na studia doktoranckie odbywają się w następujących terminach

Sprawozdanie roczne doktoranta Wydziału Filologicznego

Informacje dotyczące składania sprawozdania rocznego

Informacja o poświadczaniu odbytych praktyk dydaktycznych

Uprzejmie informuję, że przy składaniu rocznego sprawozdania na studiach doktoranckich, konieczna jest na zaświadczeniu z odbytych praktyk dydaktycznych ocena (w skali ocen UJ) od opiekuna praktyk lub promotora.

Godziny otwarcia sekretariatu w okresie okołowakacyjnym

Godziny otwarcia sekretariatu w okresie od czerwca do września 2016

Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

Zakończyła się kolejna edycja konkursu DSC, posiedzenie Komisji odbyło się 19 kwietnia 2016. Następna edycja odbędzie się od 15 IX do 16 X 2016 r

Egzaminy z języka angielskiego dla doktorantów Wydziału Filologicznego

Terminy egzaminów z języka angielskiego dla doktorantów w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016

Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

W dniach 15 marca-15 kwietnia 2016 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków).