Studia Doktoranckie

Ankieta ,,Doktoranci 2015"

Celem badania „Doktoranci 2015" jest całościowa analiza studiów doktoranckich w polskich uczelniach. Odpowiedzi są całkowicie anonimowe i posłużą tylko i wyłącznie do analizy statystycznej.

Ankieta znajduje się na stronie pod adresem https://doktoranci2015.ankietka.pl/

Projekt powstaje w partnerstwie Instytutu Badań Ekonomiczno - Społecznych, Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich, Koła Naukowego Doktorantów Wydziału Humanistycznego UMCS, Fundacji Alumno. Raport z badań zostanie przesłany do instytucji związanych z nauką i szkolnictwem wyższym takich jak: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Konferencja Rektorów Uniwersytetów Polskich, Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego a także zainteresowanych lokalnych i branżowych porozumień doktorantów, jak również samorządów zainteresowanych uczelni.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Zespół badawczy projektu „Doktoranci 2015"

Informacje o partnerach projektu:

Data opublikowania: 16.04.2015
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski