Studia Doktoranckie

Styczniowe szkolenia Stowarzyszenia PolDoc

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zaprasza na styczniowe szkolenia.

Poniżej podajemy planning zajęć w poszczególnych miastach:

Kraków: AIP przy Uniwersytecie Rolniczym, al. 29 listopada 46, sala 030

• 22.01 – godz. 16.00-19.00Szkolenie: Naukowiec vs stres. (metody identyfikowania i minimalizowania elementów stresogennych; relaksacja). Prowadząca: Aleksandra Siódmak.
  • 28.01 – godz. 16.00-18.30Warsztat: Curriculum vitae młodego naukowca. (ćwiczenia z zakresu pisania cv naukowego i pozanaukowego). Prowadząca: Justyna Małkuch-Świtalska.

Zgłoszenia: zapisy_krakow@poldoc.pl

Zainteresowanym Stowarzyszenie wydaje zaświadczenia uczestnictwa w zajęciach. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie Stowarzyszenia PolDoc. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby niezrzeszone mogą wziąć udział w jednych bezpłatnych zajęciach.

Styczniowe zajęcia typu « warsztat » zarezerwowane są dla członków oraz dla osób, które dokonają zapisu do Stowarzyszenia na semestr zimowy 2013.

Warunki członkostwa w Stowarzyszeniu oraz więcej informacji o szkoleniach znajduje się na Facebook'u: https://www.facebook.com/PolDoc oraz stronie: www.poldoc.pl

Zapraszamy!

Data opublikowania: 10.01.2014