Studia Doktoranckie

Kwietniowe spotkanie Salonu Naukowego Doktorantów

Komisja Kultury Towarzystwa Doktorantów UJ ma przyjemność zaprosić na kwietniowe spotkanie Salonu Naukowego Doktorantów, które odbędzie się w Betelu (pl. Szczepański 3) 22. kwietnia o 18.30.

Wysłuchamy trzech referatów popularnonaukowych (zwycięzca głosowania publiczności otrzyma 250 zł na zakup literatury naukowej oraz szansę na wygranie nagrody roku czyli 2000 zł przeznaczonych na badania naukowe).

1. Joanna Filipowska, Wydział Lekarski/Wydział Nauk o Zdrowiu, Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
    Medycyna regeneracyjna - nowa recepta na długowieczność
  2. Maksymilian Galon, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych
    Platon 2.0