Studia Doktoranckie

Otwarte konkursy na stypendia indywidualne Marie Curie - informacja oraz szkolenie

Szanowni Państwo,

1. W ramach 7 Programu Ramowego PEOPLE już po raz OSTATNI zostały otwarte konkursy na stypendia indywidualne Marie Curie na prowadzenie badań w zagranicznym ośrodku naukowym. Wyjazdy mogą obejmować okres od 12 -36 miesięcy z możliwością realizacji w różnych krajach UE, jak i poza UE (USA, Japonia).

Finansowanie jest szczególnie atrakcyjne bowiem przewiduje:

• stypendium w wysokości około 5 tyś euro miesięcznie +
  • ryczałt z tytułu zwrotu kosztów podróży w wysokości 1000 lub 700 euro miesięcznie +
  • ryczałt przeznaczony na szkolenie naukowca dla instytucji goszczącej w wysokości 800 euro miesięcznie

2. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom serdecznie zapraszamy na SZKOLENIE dla doktorów i doktorantów: "OFERTA STYPENDIALNA dla naukowców w ramach programu PEOPLE" które odbędzie się 25.04.2013 r. w sali im. M. Bobrzyńskiego (Collegium Maius).

Zapisy przyjmujemy do 23.04.2013 r. pod adresem: gabriela.nowicka@uj.edu.pl.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Prosimy o przyniesienie ze sobą laptopów, na których będą Państwo tworzyć projekt wniosku.

Gabriela Nowicka
***************************************