Studia Doktoranckie

Wymiana bezpośrednia z Uniwersytetem Wiedeńskim w roku kalendarzowym 2013

Dział Współpracy Międzynarodowej UJ ogłasza konkurs na dwa miesięczne pobyty badawcze na Uniwersytecie Wiedeńskim dla:

• jednego doktoranta
  • jednej osoby przygotowującej rozprawę habilitacyjną, która uzyskała stopień doktora nie  później niż 7 lat temu licząc od daty aplikacji na ten pobyt

Grant przyznany przez Uniwersytet Wiedeński na miesięczny pobyt wynosi 1000 euro na osobę.

Formularze:

• Zgłoszenie na wyjazd w ramach wymiany bezpośredniej
  • Dokumenty wymagane przez Uniwersytet Wiedeński (karta informacyjna, CV, lista publikacji, krótki opis projektu badawczego, list rekomendacyjny, list akceptacyjny (w załączeniu) przygotowane w jęz. niemieckim lub angielskim

należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej UJ (pokój 8b) do dr Marii Kantor w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 lutego 2013.

Deklaracja środków zawarta w „Zgłoszeniu na wyjazd…", potwierdzona przez bezpośredniego dysponenta środków i Dziekana Wydziału, w przypadku doktorantów wynosi 5 osobodni, a w przypadku habilitantów – 15 osobodni.

W chwili obecnej koszt jednego osobodnia, jakim obciążona będzie jednostka po zrealizowaniu wyjazdu doktoranta/pracownika do Wiednia, wynosi 200 zł.

Formularz Zgłoszenie na wyjazd w ramach wymiany bezpośredniej znajduje się

Złożone aplikacje rozpatrzy komisja uczelniana w dniu 25 lutego 2013

Data opublikowania: 28.01.2013