Studia Doktoranckie

Stypendium dla najlepszych doktorantów

Stypendium dla najlepszych doktorantów może otrzymać 15% doktorantów danego roku studiów doktoranckich. Jest ono przyznawane doktorantom I roku na podstawie bardzo dobrych wyników postępowania rekrutacyjnego, natomiast na drugim roku i kolejnych latach studiów doktoranckich - doktorantowi, który w roku akademickim poprzedzającym przyznanie stypendium spełnił łącznie następujące warunki:

1. uzyskał bardzo dobre lub dobre wyniki egzaminów objętych programem studiów doktoranckich,
  2. wykazał się postępami w pracy naukowej i przygotowywaniu rozprawy doktorskiej,
  3. podczas studiów doktoranckich prowadzonych przez uczelnię wykazał się szczególnym zaangażowaniem w pracy dydaktycznej.

Lista rankingowa sporządzana jest stosownie do oceny dokonanej przez kierownika studiów doktoranckich, zgodnie z systemem punktacji ustalonym przez radę jednostki (Uchwała Rady Wydziału z września 2011 r.)

Kryteria stosowane przy sporządzaniu listy rankingowej:

1. postępy w pracy naukowej: 0-20 punktów,
  2. postępy w pisaniu rozprawy doktorskiej: 0-20 punktów,
  3. dydaktyka: 0-20 punktów.

Termin składania wniosków

18 września 2013 r. o godz. 16.00  - 10 października 2013 r. o godz. 23.59.

Wniosek w wersji papierowej wraz z wymaganą dokumentacją należy złożyć po uprzednim wypełnieniu wniosku w wersji elektronicznej na stronie www.usosweb.uj.edu.pl. Niewypełnienie wniosku w wersji elektronicznej uniemożliwia złożenie wniosku w wersji papierowej. Jedynie wniosek wypełniony w systemie, a następnie złożony w formie papierowej u pracownika uważa się za złożony poprawnie. Podany powyżej termin dotyczy dokonania obydwu tych czynności.

WNIOSKI O STYPENDIUM DLA NAJLEPSZYCH DOKTORANTÓW NALEŻY SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE STUDIÓW DOKTORANCKICH, ul. św. Anny 6, p. 2.

Szczegółowe informacje na stronie http://www.uj.edu.pl/doktoranci/pomoc-materialna oraz w treści Zarządzenia Rektora UJ nr 94 z 9.09.2013 r.  http://www.bip.uj.edu.pl/documents/1384597/26361636/zarz_94_2013.pdf

Data opublikowania: 17.09.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski