Studia Doktoranckie

Oferta pracy w grancie dla młodych doktorów i doktorantów o specjalności filologicznej w zakresie języków europejskich

Dr hab. Witold Sadowski, Zastępca Dyrektora Instytutu Literatury Polskiej w Uniwersytecie Warszawskim wystosował ofertę współpracy dla młodych doktorów i doktorantów Wydziału Filologicznego.

Wybrane osoby będą mogły podjąć zadania badawcze płatne na podstawie umowy o dzieło. Poza tym osoby, które złożyły lub obroniły rozprawę doktorską, a wygrają stosowny konkurs, mogą zostać zatrudnione na ETAT.

Grant NCN nosi tytuł "Wiersz litanijny w kulturze regionów Europy" i rozpoczął bieg na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Grant ma też stronę na Facebooku:

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szybkim uzyskiwaniem najnowszych informacji, wystarczy tę stronę "polubić".
Data opublikowania: 17.09.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski