Studia Doktoranckie

VIII Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Studencka TALENTY 2013

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Studenckiej TALENTY 2013. Odbędzie się ona w dniach 29.11-01.12.2013 r. w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Konferencja organizowana jest przez koło naukowe Variograf działające przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz Fundację Pro Scientia Publica i obejmuje zakres nauk humanistycznych i społecznych.

Materiały z konferencji są selekcjonowane, bardzo uważnie redagowane oraz poddawane trzystopniowej recenzji: wewnętrznej, zewnętrznej krajowej, zewnętrznej zagranicznej. Materiały zakwalifikowane są publikowane w czasopiśmie "Ogrody Nauk i Sztuk" natomiast najlepsze teksty trafiają w postaci tłumaczeń do czasopisma międzynarodowego "Journal of Education Culture and Society".

W ostatni dzień konferencji odbędą się również warsztaty dla młodych naukowców, które poprowadzą doświadczeni promotorzy młodych uczonych!

Szczegóły na stronie https://sites.google.com/site/konferencjatalenty/home/talenty-2013

Data opublikowania: 07.06.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski