Studia Doktoranckie

Bezpłatne szkolenie „Girls Go IT” realizowane przez Fundację Try IT i prowadzone online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych

bezpłatne szkolenie online Poznaj możliwości programowania. Dowiedz się, co możesz dzięki nim osiągnąć. Naucz się wykorzystywać je w praktyce i zbuduj aplikację internetową.

Dla kogo?

Dziewczyny w wieku 20-30 lat, studentki i absolwentki kierunków humanistycznych i społecznych.

Od marca 2021. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 lutego lub do wyczerpania miejsc.

W programie m.in.: 22h wykładów i praktycznych ćwiczeń, zaświadczenie potwierdzające zdobyte umiejętności, sesje z ekspertkami z branży IT, program mentorski. technologie HTML, CSS, JS,SQLite, PHP,SlimFramework, EcmaScript6, Vue.js oraz serwisy GitHub, Heroku.

Jeśli informatyka pozostaje w kręgu Twoich zainteresowań, posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera, chcesz się dokształcić i rozwijać zgłoś się! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, w którym opiszesz swoje umiejętności IT, uzasadnisz dlaczego chcesz wziąć udział w programie i odpowiesz na pytanie dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie.

Zapisy i regulamin na stronie: www.informatyka.agh.edu.pl/girlsgoit/tnai

Data opublikowania: 03.02.2021
Osoba publikująca: Magdalena Rogóż-Kotowska