Uroczyste promocje doktorskie

W piątek, 18 listopada 2022 r. w Auli Collegium Novum odbyły się uroczyste promocje doktorskie. W tym dniu promowani byli doktorzy, którym stopnie nadane zostały przez Radę Dyscypliny Literaturoznawstwo UJ.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie
XXIV Spotkania Specjalistów Dawnych Literatur Romańskich

W czwartek, 17 listopada br. w Collegium Maius rozpoczęły się XXIV Spotkania Specjalistów Dawnych Literatur Romańskich organizowane przez Instytut Filologii Romańskiej UJ.
więcej o XXIV Spotkania Specjalistów Dawnych Literatur Romańskich
Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Polonistyki

14 listopada 2022 roku w Auli Collegium Novum odbyły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Polonistyki.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Polonistyki
…für die bevorstehende Sammlung zu benutzen

W dniach 3-5.11.2022 odbyła się w Collegium Maius trzydniowa międzynarodowa konferencja „…für die bevorstehende Sammlung zu benutzen.“ Ästhetische, literaturarchivalische und literaturhistorische Perspektiven auf Dokumente von Schriftstellerinnen in der Sammlung Varnhagen poświęcona pisarkom z kolekcji Varnhagena.
więcej o …für die bevorstehende Sammlung zu benutzen
Bohemistyczny czwartek: spotkanie z Anną Radwan-Żbikowską

Instytut Filologii Słowiańskiej zaprasza na pierwszy w tym roku akademickim Bohemistyczny czwartek. 17 listopada o godz. 20:00, platforma Zoom.
więcej o Bohemistyczny czwartek: spotkanie z Anną Radwan-Żbikowską