QS World University Rankings 2021

10.03.2021
W najnowszym rankingu uniwersytetów QS World University Rankings 2021 w kategorii Modern Languages (neofilologie) Uniwersytet Jagielloński znalazł się w grupie między miejscami 101 i 150.
więcej o QS World University Rankings 2021

22.02.2021
więcej o KOMUNIKAT MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 18 lutego 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych
Zmarła dr Małgorzata Zimmermann, wieloletni pracownik IFG UJ

12.01.2021
Z ogromnym smutkiem dowiedzieliśmy się, że w dniu 10 stycznia 2021 zmarła dr Małgorzata Zimmermann. Pożegnamy Ją 19 stycznia o godz. 13.40 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Pracowała w naszym Instytucie ponad 30 lat – od roku 1977 do 2014, kiedy przeszła na emeryturę.
więcej o Zmarła dr Małgorzata Zimmermann, wieloletni pracownik IFG UJ

Wsparcie zbiórki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji

07.01.2021
Dzień po trzęsieniu ziemi w Chorwacji, w którym śmierć poniosło co najmniej siedem osób, a 26 zostało rannych, Caritas Polska uruchomiła pomoc ofiarom kataklizmu.
więcej o Wsparcie zbiórki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji

Konkurs na stanowisko stypendysty

17.12.2020
Kierownik projektu badawczego „Teoria wariancji językowej w świetle realizacji cech osoby, liczby i rodzaju podmiotu w gramatyce polskiej, kaszubskiej i śląskiej” ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty/studenta (z możliwością pracy zdalnej).
więcej o Konkurs na stanowisko stypendysty