wrzesień 2018

20180924

Nabór na bezpłatne kursy językowe

Data: 24.09.2018 - 30.09.2018
Witryna internetowa wydarzenia: www.zintegruj.uj.edu.pl/

Projekt ZintegrUJ ogłasza nabór na bezpłatne kursy językowe mające na celu wsparcie rozwoju kompetencji językowych studentów i studentek UJ.

Rejestracje odbędą sie w terminie: 24.09.2018 godz. 10.00 do 30.09.2018 godz. 23.59. Więcej informacji na stronie http://www.zintegruj.uj.edu.pl/

• Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (TOLES) potwierdzającego kompetencje językowe w dziedzinie terminologii prawniczej
  • Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu BEC Vantage, który daje potwierdzenie kompetencji na poziomie B2, umożliwiającej podjęcie pracy w większości korporacji
  • Kurs języka francuskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego TCF-RI poziom A1 (język francuski relacji międzynarodowych i dyplomacji)