IFK UJ zaprasza na wykład

Instytut Filologii Klasycznej UJ zaprasza na wykład "Systems Failure in Greek Lexicography, or “Don’t Use This Dictionary”, który wygłosi prof. S. Douglas Olson z University of Minnesota.
więcej o IFK UJ zaprasza na wykład

Instytut Filologii Romańskiej UJ zaprasza na wykład, który wygłosi Andrea Balbo z Uniwersytetu Turyńskiego.
więcej o Wykład “Esempi di presenza del mito classico nella letteratura italiana del Novecento”
Wykład "The Image of Rome in Late Antiquity"

Instytut Filologii Klasycznej UJ zaprasza na wykład, który wygłosi Andrea Balbo z Uniwersytetu Turyńskiego.
więcej o Wykład "The Image of Rome in Late Antiquity"

W dniu 13 marca 2023 r. w Uniwersytecie Jagiellońskim złożyła wizytę, będąca w randze ambasadora, Przewodnicząca Międzynarodowej Fundacji Tureckiej Kultury i Dziedzictwa – JE Gunay Afandiyeva.
więcej o Wizyta Przewodniczącej Międzynarodowej Fundacji Tureckiej Kultury i Dziedzictwa – JE Gunay Afandiyevy

Wykład ‘Character Portrayal of Corona: People Around the Athenian Law Court’

Instytut Filologii Klasycznej UJ zaprasza na wykład, który wygłosi prof. Noboru Sato z Kobe University.
więcej o Wykład ‘Character Portrayal of Corona: People Around the Athenian Law Court’