IFG UJ zaprasza na Dzień Nordycki

26 kwietnia 2023 roku zapraszamy na Dzień Nordycki, który odbędzie się z okazji przekształcenia Zakładu Filologii Szwedzkiej w Katedrę Nordystyki.
więcej o IFG UJ zaprasza na Dzień Nordycki
Cykl spotkań: Młodzi naukowcy solidarni z Turcją i Syrią

Koło Naukowe Turkologów UJ oraz RODM w Krakowie zapraszają na cykl spotkań zorganizowanych w ramach inicjatywy Młodzi naukowcy solidarni z Turcją i Syrią.
więcej o Cykl spotkań: Młodzi naukowcy solidarni z Turcją i Syrią

IFK UJ zaprasza na wykład

Instytut Filologii Klasycznej UJ zaprasza na wykład "Systems Failure in Greek Lexicography, or “Don’t Use This Dictionary”, który wygłosi prof. S. Douglas Olson z University of Minnesota.
więcej o IFK UJ zaprasza na wykład

Instytut Filologii Romańskiej UJ zaprasza na wykład, który wygłosi Andrea Balbo z Uniwersytetu Turyńskiego.
więcej o Wykład “Esempi di presenza del mito classico nella letteratura italiana del Novecento”
Wykład "The Image of Rome in Late Antiquity"

Instytut Filologii Klasycznej UJ zaprasza na wykład, który wygłosi Andrea Balbo z Uniwersytetu Turyńskiego.
więcej o Wykład "The Image of Rome in Late Antiquity"