Spotkanie z Tomaszem Brzostowskim

Prodziekan Wydziału Filologicznego zaprasza na spotkanie z Tomaszem Brzostowskim - koordynatorem nowego projektu współpracy Wydziału Filologicznego z firmami branży usług finansowych i IT.
więcej o Spotkanie z Tomaszem Brzostowskim

Collections of Texts and Artefacts

Instytut Orientalistyki zaprasza na konferencję "7th International Conference of Oriental Studies: Collections of Texts and Artefacts".
więcej o Collections of Texts and Artefacts
200 lat filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszamy na uroczyste obchody dwusetnej rocznicy istnienia slawistyki na UJ; które rozpocznie odnowienie doktoratu prof. Jacka Balucha w 50. rocznicę jego uzyskania.
więcej o 200 lat filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim

Pracownia Translacji Instytutu Filologii Germańskiej zaprasza na wykład mistrzowski prof. dr hab. Elżbiety Tabakowskiej
więcej o Wykład otwarty "Słowa, słowa, słowa... a co za słowami: duch gramatyki, postrach tłumacza"
Małopolska Noc Naukowców 2018 na Wydziale Filologicznym