Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20181120

Spotkanie z Tomaszem Brzostowskim

Data: 20.11.2018
Czas rozpoczęcia: 15.00
Miejsce: Sala wystawowa Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33
Spotkanie z Tomaszem Brzostowskim

Prodziekan Wydziału Filologicznego zaprasza na spotkanie z Tomaszem Brzostowskim - koordynatorem nowego projektu współpracy Wydziału Filologicznego z firmami branży usług finansowych i IT.

Kariera w korporacji?

Płatne staże wakacyjne?

Praktyka komunikacyjna w wybranym języku?

NOWY PROJEKT WSPÓŁPRACY MIĘDZY WYDZIAŁEM FILOLOGICZNYM UJ
I MIĘDZYNARODOWYMI FIRMAMI


Przyjdź na spotkanie z Tomaszem Brzostowskim, dyrektorem zarządzającym globalną strukturą centrów usług dla biznesu spółki Hitachi Vantara (centra w Krakowie i Kuala Lumpur), członkiem Kapituły Biznesu Uniwersytetu Jagiellońskiego, koordynatorem nowego projektu współpracy Wydziału Filologicznego z firmami branży usług finasowych i IT.


wtorek 20 listopada 2018 o godz. 15.00
sala wystawowa Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33

Na spotkanie zaprasza prodziekan Wydziału Filologicznego dr hab. Władysław Witalisz


Przyjdź i podejmij świadomy wybór przyszłej kariery!


Tomasz Brzostowski opowie o planowanej współpracy Wydziału z dziesięcioma firmami, które zgłosiły się do udziału w projekcie. Przedstawi możliwości płatnych praktyk wakacyjnych dla ponad 200 studentów w 19 językach.

Ponad połowa absolwentów Wydziału Filologicznego podejmuje pracę w międzynarodowych korporacjach które w Krakowie mają swoje centra świadczące usługi biznesowe. W ostatnich latach centra te stworzyły ponad 70 tysięcy miejsc pracy i ciągle się rozwijają oferując coraz bardziej atrakcyjne ścieżki rozwoju zawodowego i osobowego absolwentom o bardzo dobrej znajomości języków obcych i umiejętnościach związanych z komunikacją interkulturową.

Tomasz Brzostowski

Tomasz Brzostowski studiował w Europejskim Uniwersytecie ‘Viadrina’ we Frankfurcie nad Odrą. Jest dyrektorem zarządzającym globalną strukturą centrów usług dla biznesu spółki Hitachi Vantara (centra w Krakowie i Kuala Lumpur). Pracował dla PriceWaterhouseCoopers w Holandii oraz IBM BTO w Polsce. Jest biegłym rewidentem (ACCA) oraz certyfikowanym audytorem wewnętrznym (CIA). W ciągu ostatnich lat Tomasz blisko współpracował z krakowskimi uczelniami wyższymi, pogłębiając współpracę między nauką, edukacją i biznesem.

Więcej informacji na stronie https://tomaszbrzostowski.pl/