Wykład Konsula Generalnego USA

Dziekan Wydziału Filologicznego oraz Dyrektor Instytutu Filologii Angielskiej zapraszają na wykład Konsula Generalnego USA Patricka Slowinskiego pt. U.S. Diplomacy in Practice.
więcej o Wykład Konsula Generalnego USA
Wykład gościnny dra Petara Dobreva z Sofii

Instytut Historii oraz Instytut Filologii Słowiańskiej UJ zapraszają na wykład dra Petara Dobreva z Uniwersytetu św. Klimenta Ochrydzkiego w Sofii pt. "Local Bulgarian elites in Romania during the interwar period: national identity versus class consciousness".
więcej o Wykład gościnny dra Petara Dobreva z Sofii
Liberatura w Bibliotece Jagiellońskiej

Dyrektor Biblioteki Jagiellońskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy "Liberatura w Bibliotece Jagiellońskiej - dar Katarzyny Bazarnik i Zenona Fajfera", który odbędzie się 10 maja 2022 r. o godz. 15:44 w sali wystawowej BJ.
więcej o Liberatura w Bibliotece Jagiellońskiej
The Guild of European Research-Intensive Universities

W dniach 25-26 kwietnia odbyło się na Uniwersytecie Jagiellońskim spotkanie grupy roboczej dziekanów wydziałów społecznych i humanistycznych.
więcej o The Guild of European Research-Intensive Universities

COMMUNICATION, EDUCATION, INTEGRATION
więcej o OPEN LECTURES BY UKRAINIAN SCHOLARS at the English Department of the Jagiellonian University