Konsul generalna Stanów Zjednoczonych z wizytą na Wydziale Filologicznym UJ

W środę, 30.11.2022 Wydział Filologiczny UJ odwiedziła Erin Nickerson, konsul generalna USA.
więcej o Konsul generalna Stanów Zjednoczonych z wizytą na Wydziale Filologicznym UJ
Wizyta Konsula Generalnego Republiki Austrii

28 listopada 2022 IFG UJ odwiedził Konsul Generalny Republiki Austrii Martin Gärtner.
więcej o Wizyta Konsula Generalnego Republiki Austrii

Wystawa poświęcona prof. Petyrowi Dinekowowi

Zapraszamy na wystawę poświęconą prof. Petyrowi Dinekowowi, która odbędzie się w dniach 30.11.2022-17.01.2023 r. w WBP w Krakowie.
więcej o Wystawa poświęcona prof. Petyrowi Dinekowowi

Staśko Markiewicz. Between Ireland and Poland

Towarzystwo Badań Irlandystycznych serdecznie zaprasza na dyskusję w ramach seminariów poświęconych literaturze, kulturze i polityce Irlandii. Gościem będzie Patrick Quigley.
więcej o Staśko Markiewicz. Between Ireland and Poland
Spotkanie z literaturą słowacką

Zakład Filologii Słowackiej serdecznie zaprasza na Spotkanie z literaturą słowacką, w którym udział wezmą słowacki poeta Ivan Štrpka oraz wydawca słowackiej literatury Koloman Kertész Bagala.
więcej o Spotkanie z literaturą słowacką