Zostań dawcą szpiku! Fundacja DKMS na Wydziale Filologicznym

18 kwietnia 2018 w budynku Collegium Paderevianum gościli wolontariusze Fundacji DKMS

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja pożytku publicznego i jest największym ośrodkiem dawców krwiotwórczych komórek macierzystych w kraju. Misją fundacji jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie.

To szansa na uratowanie czyjegoś życia. W Polsce co godzinę, a na świecie co 35 sekund, ktoś dowiaduje się, że cierpi na białaczkę lub inny nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych.

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

Spotkanie z autorką książki "Arabska mądrość ludowa w 1001 egipskich przysłów i porzekadeł"

Konferencja Translating Europe Workshop

Wykład dr Anny Jankowskiej - ABC dostępności mediów