Trzecia edycja konkursu "Diamentowy Grant"

W ramach programu wsparciem mogą być objęci:

1. studenci studiów jednolitych magisterskich lub odpowiednich, którzy ukończyli trzeci rok studiów w roku ogłoszenia konkursu i kontynuują naukę, a w przypadku studiów jednolitych trwających 6 lat – studenci, którzy ukończyli czwarty rok studiów w roku ogłoszenia konkursu i kontynuują naukę.
  2. absolwenci studiów pierwszego stopnia (licencjackich), którzy otrzymali tytuł zawodowy licencjata w roku ogłoszenia konkursu,
  3. studenci studiów inżynierskich, kończących studia w semestrze zimowym roku 2013/2014.

Wniosek o finansowanie projektu badawczego wraz z wymaganymi załącznikami, należy złożyć w formie elektronicznej w systemie OSF, dostępnym na stronie osf.opi.org.pl w terminie do 30 stycznia 2014 r.

Szczegóły na stronie internetowej http://www.nauka.gov.pl/diamentowy-grant

Data opublikowania: 10.01.2014
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski