MOST - rozpoczyna się rekrutacja na semestr letni

MOST 2013/2014

Program Mobilności Studentów MOST to program wymiany studentów uniwersytetów polskich – stron Porozumienia na Rzecz Jakości Kształcenia.
Program ten oparty jest na zasadach wypracowanych w programie Socrates (obecnie LLP/Erasmus). Koordynatorem Programu jest Uniwersytecka Komisja Akredytacyjna (UKA). Warunki studiowania w Programie określa Regulamin Programu Mobilności Studentów MOST, który można znaleźć poniżej oraz na stronie www.uka.amu.edu.pl.

Program MOST daje możliwość odbycia części studiów (semestru lub roku akademickiego) na innej uczelni. Uczestniczyć w Programie może student po ukończeniu drugiego semestru studiów – w przypadku studentów studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich lub pierwszego semestru – w przypadku studentów studiów II stopnia.

SZCZEGÓŁY http://www.uj.edu.pl/studenci/wymiana-studencka/program-most

Data opublikowania: 31.10.2013