Wyróżnienie dla studenta Katedry Przekładoznawstwa

Student Katedry zakwalifikował się na szkołę letnią Multilingualism EU Summer School Komisji Europejskiej

Student Katedry Przekładoznawstwa, pan Patryk Mroczek, odbywający pierwszy rok studiów na kierunku przekładoznawstwo, zakwalifikował się w wyniku dwuetapowej procedury konkursowej na tygodniową szkołę letnią Multilingualism EU Summer School organizowanej w Luksemburgu przez Dyrekcję Generalną ds. Tłumaczeń Komisji Europejskiej.

Pobyt w Luksemburgu otwiera możliwości rozwoju w obszarze nowoczesnej komunikacji językowej w instytucjach unijnych, nawiązania kontaktów i poznania środowiska tłumaczeniowego na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Panu Patrykowi serdecznie gratulujemy!

Studia magisterskie z przekładoznawstwa akredytacją DGT Komisji Europejskiej

Promocje habilitacyjne w dyscyplinie literaturoznawstwo

Profesor Władysław Witalisz wybrany na kandydata na dziekana na kadencję 2024-2028

Profesor Jedynak wybrany 307. Rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego