październik 2021

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci

Data: 01.10.2021
Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci

JM Rektor UJ, prof. dr hab. Jacek Popiel zainaugurował dziś 658 rok akademicki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nawiązując do trudnego czasu pandemii, Pan Rektor mówił o wyzwaniach, jakie stawia przed nami wciąż zaskakująca nas rzeczywistość.

Życzę Państwu, abyśmy potrafili sprostać tym wyzwaniom działając wspólnie i solidarnie, kierując się uniwersytecką dewizą prymatu rozumu.

Koleżankom i Kolegom pracującym na Wydziale Filologicznym życzę satysfakcji z pracy dydaktycznej, naukowej i administracyjnej, a Studentkom i Studentom radości z odkrywania językowego obrazu świata, w który wprowadzą Was wykładowcy.

Szczególnie serdecznie witam Studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich. Niech studia na Wydziale Filologicznym będą dla Was czasem rozwoju zainteresowań i realizacji marzeń i planów.

Władysław Witalisz
Dziekan