Przesunięcie dyżuru prodziekan ds. badań i rozwoju

Informujemy, że dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ w dniu 27.01.2021 (czwartek) został przesunięty na godz. 15.00-16.00.
więcej o Przesunięcie dyżuru prodziekan ds. badań i rozwoju
Dyżur prodziekan ds. dydaktyki odwołany

Informujemy, że dyżury dr hab. Anny Klimkiewicz, prof. UJ w dniach 27.01.2022 (czwartek) oraz 03.02.2022 (czwartek) zostają odwołane.
więcej o Dyżur prodziekan ds. dydaktyki odwołany
Przeniesienie dyżuru Dziekana dr hab. Władysława Witalisza, prof. UJ

Informujemy, że dyżur Dziekana dr hab. Władysława Witalisza, prof. UJ z dnia 25.01.2022 został przeniesiony na 26.01. (środa) w godz. 10.30-12.30
więcej o Przeniesienie dyżuru Dziekana dr hab. Władysława Witalisza, prof. UJ

Zajęcia zdalne 24-30.01.2022

W związku z rosnącą liczbą zakażeń wirusem covid-19 wszystkie zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filologicznym w dniach 24-30.01.2022 odbywają się zdalnie. Egzaminy w sesji odbywają się w sposób zaplanowany w Instytutach. Wszystkie przewidziane w tym tygodniu zaliczenia mogą być realizowane zdalnie. Zaplanowane stacjonarnie zaliczenia mogą, ale nie muszą odbyć się stacjonarnie. Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do Dyrekcji Instytutu.
więcej o Zajęcia zdalne 24-30.01.2022
Dyżur prodziekan ds. badań i rozwoju

Informujemy, że dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ w dniu 24 stycznia 2022 został odwołany.
więcej o Dyżur prodziekan ds. badań i rozwoju